Organizace školního rok 2019/2020

organizace-skolniho-roku-2019-20-1-.docx 34.4 Kb

Martinské putování

V pondělí 11.11.  pořádá škola Martinské putování. Program pro děti je připraven na celé dopoledne venku. Budou chodit v lese, po cestách i loukách. Teplý čas, ohýnek a buřtíky samozřejmě nebudou chybět. Proto dbejte, ať mají děti teplé sportovní oblečení. Pokud bude velmi špatné počasí, program bude přesunut do sportovní haly.

Florbalový turnaj chlapců

Dne 7.11. se rovněž chlapci utkali ve florbalovém turnaji okresního kola soutěže.

Vybojovali 4. místo. I jim patří velká gratulace a poděkování za úspěšné reprezentování naší školy.

Florbalový turnaj chlapců

Florbalový turnaj dívek

Ve čtvrtek 31.10. se zúčastnily dívky 4. a 5. ročníku okresního kola florbalového turnaje.

Dívkám moc gratulujeme za 3. místo a děkujeme za úspěšné prezentování naší školy.

Florbalový turnaj dívek

Návštěva Klementina

2. a 5. ročník v říjnu navštívil Národní knihovnu - Klementinum v Praze. Podívejte se na krátké video:    https://youtu.be/2yP9dScCLvs

19.11. 2019 se budou konat třídní schůzky od 16:30 hodin.

2. třída dle rozvrhu konzultačních hodin.

Vši

4.11.2019

Prosím, zkontrolujte dětem hlavy. Ve škole se objevily vši. Pokud zjistíte, že se vyskytují i u vašeho dítěte, tak jej do odvšivení nechte doma.

Obdržená dotace z Jihočeského kraje v roce 2019

Základní škola a Mateřská škola Dražice obdržela dotaci z finančních prostředků Jihočeského kraje.

V rámci dotačního programu "Podpora sportu - opatření č. 3: Obnova vybavení sportovišť a jejich zázemí" - obdržela dotaci ve výši 81 000 Kč.

Za poskytnutou finanční dotaci děkujeme Jihočeskému kraji a slibujeme, že pořízené sportovní vybavení budeme velmi rádi a hlavně velmi často používat.

Obdržená dotace z Jihočeského kraje

Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání

vysledek-prijimaciho-rizeni.pdf 327.8 Kb

Úvodní slovo ředitele