HODNOCENÍ VÝSLEDKŮ VZDĚLÁVÁNÍ za II. pololetí školního roku 2019/2020
VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ DO Základní školy
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. TŘÍDY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Vážení rodiče,

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021.
Zápis k povinné školní docházce proběhne v souladu s právními předpisy, ale s upuštěním od některých tradičních postupů, bohužel bude probíhat bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Zápis se uskuteční v termínu od 20. dubna 2020 do 24. dubna 2020. Veškeré potřebné informace máte v přílohách tohoto článku, včetně organizace a průběhu letošního zápisu i veškeré nutné žádosti. Pokud Vám dopolední termín nevyhovuje, nebo máte problém s vytisknutím potřebných dokumentů určitě volejte. Domluvíme se případně na jiném termínu.

Dopis rodičům k současné situaci
Tipy na další domácí vzdělávání
DOMÁCÍ VZDĚLÁVÁNÍ
Nové ceny stravného od 1. února 2020
Organizace školního rok 2019/2020
Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání
Úvodní slovo ředitele
Výsledky voleb do Školské rady
Školní asistent
Podpora škol formou zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ
Proč si vybrat málotřídní školu?
Střípky z historie ZŠ a MŠ v Dražicích