Aktuality
Pěší výlet na Matoušovský mlýn
Dlouho plánovaný třídní pěší výlet 2. a 4. třídy se uskutečnil v pátek 19. června. Za příjemného počasí jsme vyrazili směrem k řece na Matoušovský mlýn.
Cesta nám rychle a příjemně ubíhala. Po příchodu na Matoušovský mlýn nás přivítala maminka naší Terezky, která pro nás připravila výborné občerstvení. Děti si pochutnaly na připravených dobrotách, pohladily si malá zvířátka a užily si také spoustu zábavy na krásném hřišti.
Výlet se nám velmi vydařil a všichni jsme si odnesli spoustu hezkých zážitků. Už teď se těšíme na další společné dobrodružství.
Platný od:
27.6.2026











