Podzim v družině

Protože letos se podzim opravdu vydařil, vyrážíme s družinou často do přírody, kde děti nasbíraly různé přírodniny na vyrábění. Cestou otrhaly i šípky, ze kterých si v družině uvařily čaj - a byly překvapené, jak jim chutná. Při přespávání jsme zase upekli brambory, které děti loni samy zasadily a letos samy sklidily. Pečené brambory měly u dětí úspěch, takže jsme je určitě nedělali naposledy.

Podzim v družině Podzim v družině Podzim v družině Podzim v družině

Hurá na houby!

Sice moc nerostou, ale i tak je pobyt v lese fajn.

Hurá na houby!

Pejskovi a kočičce oblékáme svetr

Děti v družině se už chystají na podzimní plískanice a kočičce a pejskovi oblékli svetr.

Pejskovi a kočičce oblékáme svetr Pejskovi a kočičce oblékáme svetr Pejskovi a kočičce oblékáme svetr Pejskovi a kočičce oblékáme svetr Pejskovi a kočičce oblékáme svetr