Aktuality
Závody v přespolním běhu

Dražičtí atleti ovládli závody v přespolním běhu, které se konaly na táborské Komoře.


SEZNAM KROUŽKŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Vážení rodiče,
v příloze naleznete velmi bohatou nabídku zájmového vzdělávání (kroužků), které budou probíhat v letošním školním roce.
Pokud není uvedeno jinak, tak kroužky začínají poslední týden v září a budou probíhat až do konce května příštího roku. Většina kroužků je zdarma a probíhá současně se školní družinou. Přeji mnoho štěstí při výběru kroužku pro Vaše dítě.


Školní rok 2022/23

Vážení rodiče, přejeme vám do nového školního roku hodně sil, trpělivosti a pevné nervy a především hodně radosti z výsledků Vašich dětí. Přikládáme také pro Vaši informaci organizaci celého školního roku.


DĚTSKÝ DEN 3. ČERVNA

V pátek 3. června se na dražickém fotbalovém hřišti konal pohádkový dětský den. Děkujeme všem sponzorům (PŠV stavby s.r.o., Sakutus s.r.o., J. B Gastro, Mázikovi, Pekárna Dražice, Obec Dražice, Sdružení rodičů i TJ Dražice) a také všem zapojeným pracovníkům i žákům ZŠ a MŠ Dražice. Bylo to skvělé a všichni si to moc užili.


ŠTAFETOVÝ POHÁR - OKRESNÍ KOLO - BRONZOVÝ ÚSPĚCH

Velkého sportovního úspěchu dosáhli naši žáci na atletickém závodu - Štafetový pohár. V okresním kole tohoto velmi zajímavého a napínavého běžeckého závodu obsadili 3. místo a odvezli si zcela po zásluze bronzové medaile. Především díky velmi dobrému celkovému času postupují do krajského finále, ve kterém se utkají s dalšími čtrnácti nejrychlejšími základními školami v Jihočeském kraji. Všem atletům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme jim hodně štěstí v krajském kole.


ZÁPIS DO 1. TŘÍDY - ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Zápis do 1. třídy základní školy pro školní rok 2022/2023 se uskuteční v úterý 12. dubna 2022 od 14 do 18 hodin v budově základní školy.


DOTAČNÍ PROGRAM JIHOČESKÉHO KRAJE - PODPORA PRÁCE S DĚTMI A MLÁDEŽÍ pro rok 2021
NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2021/2022
VÝSLEDKY VOLEB DO ŠKOLSKÉ RADY PRO OBDOBÍ 2021 - 2023
ŠKOLNÍ ŽÁKOVSKÉ MAILOVÉ ADRESY
Sportujeme, cvičíme na novém
Projekt Šablony II. ZŠ a MŠ Dražice
Obdržená dotace z Jihočeského kraje v roce 2019