Fotogalerie

Čarodějnické odpoledne v družině

V pondělí 29. dubna si děti v odpolední družině užily čarodějnické odpoledne. Čekalo na ně mnoho úkolů a zábavných stanovišť a také sladká odměna.

Čarodějnické odpoledne v družině Čarodějnické odpoledne v družině Čarodějnické odpoledne v družině Čarodějnické odpoledne v družině Čarodějnické odpoledne v družině
Čarodějnické odpoledne v družině Čarodějnické odpoledne v družině


Karneval v družině

Ve středu 28. února se ve školní družině konal karneval. Děti si zatancovaly, obešly stanoviště s nejrůznějšími zajímavými úkoly a vysoutěžily si sladké odměny.

Karneval v družině Karneval v družině Karneval v družině Karneval v družině Karneval v družině


Podzim v družině

Protože letos se podzim opravdu vydařil, vyrážíme s družinou často do přírody, kde děti nasbíraly různé přírodniny na vyrábění. Cestou otrhaly i šípky, ze kterých si v družině uvařily čaj - a byly překvapené, jak jim chutná. Při přespávání jsme zase upekli brambory, které děti loni samy zasadily a letos samy sklidily. Pečené brambory měly u dětí úspěch, takže jsme je určitě nedělali naposledy.

Podzim v družině Podzim v družině Podzim v družině Podzim v družině


Hurá na houby!

Sice moc nerostou, ale i tak je pobyt v lese fajn.

Hurá na houby!


Pejskovi a kočičce oblékáme svetr

Děti v družině se už chystají na podzimní plískanice a kočičce a pejskovi oblékli svetr.

Pejskovi a kočičce oblékáme svetr Pejskovi a kočičce oblékáme svetr Pejskovi a kočičce oblékáme svetr Pejskovi a kočičce oblékáme svetr Pejskovi a kočičce oblékáme svetr

Pejskovi a kočičce oblékáme svetr Pejskovi a kočičce oblékáme svetr Pejskovi a kočičce oblékáme svetr