Aktuality

Den otevřených dveří 22. března

Srdečně zveme všechny rodiče současných žáků, rodiče předškoláků, ale i širokou veřejnost na den otevřených dveří v základní škole. Základní škola Dražice otevře v pátek 22. března 2024 od 9 do 16 hodin dveře všem návštěvníkům, kteří se chtějí podívat pod pokličku jejího fungování. Rádi bychom Vám poskytli co nejlepší představu o naší škole, jak to u nás vypadá a funguje. Přijďte se podívat, jak probíhá výuka v současné době, jak se v ní daří vašim dětem, nebo si zavzpomínat na svá školní léta.
Od 9 do 12:30 hodin máte možnost navštívit přímo školní vyučování, seznámit se s veškerými školními prostory a určitě i s našimi zaměstnanci. Od 12:30 hodin pak uvidíte provoz školní družiny, včetně fungování zájmových útvarů (mimoškolních aktivit) a od 15 hodin se pro předškoláky a jejich rodiče bude konat ve sportovní hale ukázková hodina tělesné výchovy spojená s prezentací školy (sportovní úbor a sportovní boty do haly s sebou).

Těšíme se na Vás a Vaše děti.

Den otevřených dveří 22. března Den otevřených dveří 22. března