Aktuality

Školní kolo atletické olympiády

Ve čtvrtek 13. června poměřili síly všichni žáci naší školy na školním kole atletické olympiády. Na fotbalovém hřišti na ně čekaly hned čtyři disciplíny - běh na 50 m, hod kriketovým míčkem, skok z místa a vytrvalostní závod. Všichni ze sebe vydali to nejlepší a do svých sportovních výkonů dali opravdu všechno.

Všem patří velká pochvala a gratulace děkujeme za účast!

Školní kolo atletické olympiády Školní kolo atletické olympiády Školní kolo atletické olympiády Školní kolo atletické olympiády Školní kolo atletické olympiády Školní kolo atletické olympiády Školní kolo atletické olympiády

Nejlepší atleti z jednotlivých tříd:

1. třída, dívky: Veronika Kadlecová, Tereza Ďurinová
1. třída, chlapci: Adam Novotný, Miroslav Vondruška, Michal Balvín
2. třída, dívky: Nela Plemeníková, Eliška Gruntová, Kristýna Čtvrtníková
2. třída, chlapci: Miloš Veselý, Šimon Vyroubal, Josef Vaněk
3. třída, dívky: Dominika Matějčková, Eliška Smětáková, Adéla Švarcová
3. třída, chlapci: Karel Bočan, Marian Horka, Vojtěch Pilát
4. třída, dívky: Monika Vignerová, Marie Vaňková, Sabina Mašterová
4. třída, chlapci: David Vyroubal, Petr Balvín, Ondřej Novotný
5. třída, dívky: Nikola Matějčková, Laura Horková, Adéla Petrášková
5. třída, chlapci: Jan Douda, Tomáš Chodora, Jiří Kryštof Lang