TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ COVID 19 - 22. a 29. listopad 2021

Vážení rodiče, milí žáci

na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 12. 11. 2021 proběhne v pondělí 22. 11. a 29. 11. 2021 na naší škole povinné testování žáků antigenními testy.

Testování se týká všech žáků.

Testovat se nemusí žáci, kteří doloží: - plné očkování (musí být 14 dnů po plně dokončeném očkování)

- prodělání nemoci COVID 19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu)

- negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě (Ag test ne starší 24 hodin, PCR test ne starší 72 hodin)

Průběh testování bude stejný jako při zahájení školního roku (testuje se první vyučovací hodinu) - pondělní ranní družina je v klasickém provozu

Pokud někdo z žáků, kterých se povinnost testování týká, bude v pondělí chybět, otestuje se první den nástupu do školy.

Pokud někdo testování odmítne (a má povinnost se testovat) musí být celou dobu ve škole v respirátoru. Neplatí pro něj automatické uvolnění z výuky.

Zaměstnanci školy (včetně očkovaných) se budou testovat také.

Děkuji za spolupráci a všem přeji pevné zdraví.

s pozdravem Miloš Veselý

V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici na kontaktech:

tel.: 723 422753

e-mail: vesely@zsdrazice.cz