Aktuality

ZLATÝ ATLETICKÝ ČTYŘBOJ

Naši žáci se v hojném počtu 22 závodníků představili na tradičních atletických závodech. Na stadionu Míru v Táboře celý den urputně závodili v atletickém čtyřboji - skok daleký, běh na 50 m, hod míčkem a vytrvalostní běh 400-800 m. Všichni podali maximální výkony a s radostí poměřili svoji výkonnost s ostatními žáky z jiných okresních škol. Nejvíce se dařilo chlapcům z II. ročníku - Šimonu Vyroubalovi, Milošovi Veselému a Josefu Vaňkovi, kteří si po skvělých výkonech odvezli zcela zaslouženě zlaté medaile za 1. místo v kategorii družstev. V kategorii jednotlivců si vybojoval stříbrnou medaili Šimon Vyroubal a bronzovou medaili Miloš Veselý.
Podobě se dařilo také dívkám z V. ročníku - Adéle Petráškové, Lauře Horkové a Nikole Matějčkové, které si nakonec po velkém boji odvezli stříbrné medaile za druhé místo v kategorii družstev.
Všem atletům děkujeme za vzornou reprezentaci naší škola a medailistům moc a moc gratulujeme.

ZLATÝ ATLETICKÝ ČTYŘBOJ ZLATÝ ATLETICKÝ ČTYŘBOJ ZLATÝ ATLETICKÝ ČTYŘBOJ ZLATÝ ATLETICKÝ ČTYŘBOJ ZLATÝ ATLETICKÝ ČTYŘBOJ ZLATÝ ATLETICKÝ ČTYŘBOJ ZLATÝ ATLETICKÝ ČTYŘBOJ ZLATÝ ATLETICKÝ ČTYŘBOJ

ZLATÝ ATLETICKÝ ČTYŘBOJ ZLATÝ ATLETICKÝ ČTYŘBOJ ZLATÝ ATLETICKÝ ČTYŘBOJ ZLATÝ ATLETICKÝ ČTYŘBOJ ZLATÝ ATLETICKÝ ČTYŘBOJ ZLATÝ ATLETICKÝ ČTYŘBOJ ZLATÝ ATLETICKÝ ČTYŘBOJ