Akce školy
Zájezd do vánoční Vídně

Všechny děti a rodiče z mateřské i základní školy srdečně zveme na zájezd do Vídně, který se uskuteční v sobotu 9. prosince. Společně projdeme historické centrum města, poznáme nejznámější památky a nasajeme adventní atmosféru na slavných vánočních trzích před vídeňskou radnicí.
Předpokládaný odjezd: v brzkých ranních hodinách z Dražic
Návrat: ve večerních hodinách tamtéž
Předpokládaná cena je 600 Kč/osoba (zahrnuje dopravu tam a zpět objednaným autobusem a cestovní pojištění).
S dětmi se vždy musí účastnit alespoň jeden rodič.

Pěší výlet na Borotín

Srdečně zveme na pěší výlet z Dražic do Borotína, který se uskuteční v sobotu 21. října.
Místo srazu: parkoviště u autobusové zastávky Dražice-Západ.
Cíl cesty: Starý zámek v Borotíně, kde výlet končí, domů se dostane už každý po vlastní ose.
S sebou: vhodné oblečení a obuv, svačinu, pití a dle chuti i špekáčky či jiné k opečení na ohni.
Výlet je určen pro rodiče s dětmi, vítáni jsou samozřejmě i sourozenci či prarodiče.

Pěšky do školy

Letos se naše škola účastní akce Pěšky do školy, která se koná v rámci Evropského týdne mobility. V pátek 22. září tedy nechte auta doma a do školy pojďte spolu s námi pěšky - anebo třeba na kole, nebo koloběžce.
Budeme rádi, pokud se k výzvě připojíte a pěšky do školy půjdou děti nejen tento pátek, ale i další dny - je to pro ně nejen zdravější, ale i bezpečnější.