Akce školy
DĚTSKÝ DEN 3. ČERVNA

V pátek 3. června se na dražickém fotbalovém hřišti konal pohádkový dětský den. Děkujeme všem sponzorům (PŠV stavby s.r.o., Sakutus s.r.o., J. B Gastro, Mázikovi, Pekárna Dražice, Obec Dražice, Sdružení rodičů i TJ Dražice) a také všem zapojeným pracovníkům i žákům ZŠ a MŠ Dražice. Bylo to skvělé a všichni si to moc užili.

MALOVALI JSME PRO GUMPA

Naše škola v rámci charitativní akce malovala na kamínky. Hlavním motivem těchto charitativních kamínků byl pes Gump. Pořadatelem této akce bylo rodinné centrum Radost. Výtěžek charitativního jarmarku bude použit na podporu psychologické poradny pro rodiny s dětmi. Všem žákům děkujeme za jejich krásné výtvory.

Lyžování na Monínci
Sportovní dopoledne
Plavecký úspěch dívek
Představení pro důchodce
Halloweenská angličtina
Florbalový turnaj chlapců
Florbalový turnaj dívek
Školní akce 2019-20
Cyklovýlet
PLAVECKÝ VÝCVIK

Dnešními velmi vyrovnanými závody jsme uzavřeli plavecký výcvik. Pevně věřím, že tento formát intenzivního kurzu, kdy děti plavou každý den si našel své příznivce. Většina dětí udělala během tohoto kurzu obrovský pokrok a vidět, jak většina žáků přeplave hravě celý bazén byla radost. I když to bylo pro některé děti fyzicky náročné, tak věřím, že si celý kurz patřičně užily.

Dětský den v Dražicích

Srdečně Vás zveme na pohádkový dětský den, který se bude konat v pátek 3. června od 17.00 na fotbalovém hřišti v Dražicích. Na vaše děti se těší pan král, lesní víly, mořská panna a další pohádkové postavy, které se Vám budou snažit zpříjemnit páteční odpoledne a v podvečer si budete s nimi moci zatancovat na pohádkové diskotéce. Už se na Vás těší kolektiv základní a mateřské školy Dražice. Drobné občerstvení zajištěno.

VYBÍJENÁ - 4. ročník

Výběr naší školy tentokrát na nejlepší "bombarďáky" nestačil a v konkurenci 12 okresních škol skončil na 9. místě s bilancí 1 výhry a 4 proher. Přesto všem děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a pevně věříme, že z příští sportovní akce přivezeme lepší umístění.

PRVNÍ DEN VE ŠKOLE - 1. ročník